Benro A2683T

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 10
 

4-sekční hliníkový stativ s nivelačním středovým sloupkem

Materiál nohou: Hliník 
Počet sekcí:
Maximální průměr sekce: 29 mm 
Minimální průměr sekce: 18,5 mm 
Maximální pracovní výška s vytaženým středovým sloupkem: 150 cm 
Výška stativu: 131 cm 
Minimální pracovní výška stativu: 45 cm 
Transportní výška: 45 cm 
Hmotnost: 1780 g 
Nosnost: 10 kg 
Možnost použití nohy jako monopod: Ano 
Možnost vyosení středového sloupku: Ne 
Možnost vyjmutí a otočení středového sloupku: Ano 
Možnost zavěšení závaží na středový sloupek: Ano 
Způsob aretace sekcí: Twist - objímka 
Profil sekcí: kruhový průřez 

Dostupnost Na dotaz
4 490 Kč    
Kód produktu 230367
Kategorie Videostativy
Záruka 5 let
 

Benro stativy série TRAVEL ANGEL jsou nejkompaktnější cestovní stativy které Benro nabízí. Lehký stativ z vysokopevnostní hliníkové slitiny, reverzním skládáním a Twist zámky poskytuje nekompromisní výkon.
Stativy této série jsou určeny pro fotografy/kameramany, kteří tráví většinu času na cestách a požadují maximálně stabilní stativ při zachování kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti.

Hlavní předností Benro stativů série Travel Angel je reverzní skládání nohou stativu. Nohy stativu se otočí směrem nahoru a obléhají vysunutý středový sloupek. Díky tomuto reverznímu skládání je stativ mnohem kompaktnější a skladnější než běžné stativy. Tuto funkci ocení zejména fotografové/kameramani jenž požadují maximální skladnost stativu.

Hliníkové trubky stativů Benro jsou vyrobeny z vysokopevnostní hliníkové slitiny. Tato lehká slitina je speciálně upravena s cílem zajistit její vysokou pevnost a tuhost. Naše hliníkové díly jsou navíc chráněny kombinací eloxování a vysokoteplotního práškového lakování, která zvyšuje odolnost proti mechanickému poškození a korozi.

U vybraných modelů stativů řady Travel Angel je možné sejmout jednu nohu stativu a použít ji jako monopod. Noha stativu jenž umožňuje tuto funkci je označena modrým proužkem u základny stativu.

Jednoduché a spolehlivé otočné Twist zámky nohou umožňují rychlé a přesné nastavení výšky stativu.

Gumové patky nohou stativu jsou zaměnitelné za kovové hroty, tak aby bylo možné stativ použít i na tvrdých površích jako je led či měkkých jako je koberec či na travnaté ploše, (kovové hroty jsou součástí stativu).

Středový sloupek je vybaven háčkem na který lze zavěsit závaží (fotografický batoh, brašnu, PET lahev s pitím apod.). Přidáním zátěže na středový sloupek zvýšíte stabilitu stativu a lze jej tak použít i při horších povětrnostních podmínkách.

Středový sloupek u modelu A2683T je vybaven nivelační základnou, která umožňuje náklon +- 15°. Nivelační základna je velmi praktická a umožňuje snadné a rychlá dorovnání stativu do vodorovné polohy.

Základna stativu je vyrobena z magnézia, pro uchycení hlavy je zakončena šrouben s 3/8" závitem, na který lze připevnit jakoukoli hlavu, slider, jeřáb či příslušenstv s tímto závitem. Základna stativu umožňuje nastavení nohou ve třech úhlech, tím lze stativ používat úplně u zěmě, nebo ve svahu.

Stativy jsou dodávány včetně transportního polstrovaného pouzdra.

Hmotnost [kg] 1,78
Maximální pracovní výška [cm] 150
Nosnost [kg] (?) 10
Počet sekcí nohou 4
Materiál Hliníková slitina
Maximální pracovní výška bez sloupku 131 cm
Odnímatelná noha jako monopod Ano
Aretace nohou Twist

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: