Benro A38TD

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Praktický robustní 4sekční hliníkový monopod s nosností 20 kg. Díky základně VT1 jenž zvyšuje stabilitu monopodu a umožňuje náklon v úhlu 15°je manipulace s tímto videomonopodem jednoduchá, přesná a rychlá. Monopod je vhodný pro natáčení videosekvencí bez zbytečných otřesů v záběru. 

Materiál: Hliník
Počet sekcí: 4
Max. výška: 162,5 cm
Transportní výška: 54 cm
Nosnost: 20 kg
Hmotnost: 1100 g
Aretace nohou: Twist

Dostupnost Na dotaz
2 590 Kč    
Kód produktu 784976
Kategorie S série Twist Lock
Záruka 5 let
 

Robustní hliníkový monopod se skládá ze 4 sekcí, madlo monopodu je vyrobeno z měkké pěny, která zabraňuje promrznutí prstů při manipulaci v chladných podmínkách. Zápěstní poutko je praktickým pomocníkem proti nechtěnému pádu celého monopodu v případě náhodného vysmeknutí.
Bezproblémové, rychlé a snadné nastavení výšky monopodu díky Twist objímkám, které Benro na svých modelech preferuje již od začátku a prakticky beze změny.
Spodní část stativu je vybavena trojnožkou Benro VT1 jenž umožňuje náklon do úhlu 15° a je otočná v plném 360° rozsahu. Základna VT1 se nechá vyjmout a nahradit gumovou patkou jenž je součástí balení. Samotnou základnu Benro VT1 lze použít jako ministativ pro fotografování z podhledu, nízko při zemi či na stole. Díky klasickému 3/8" závity můžete k základně připevnit jakoukoli stativovou hlavu. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: