Benro BR-PL100

 
  • 1 z 7
 

Rychloupínací destička Benro PL100 typu Arca-swiss QR.

Dostupnost Na dotaz
690 Kč    
Kód produktu 230294
Kategorie PL série
Záruka 5 let
 

Rychloupínací destička PL100 (Plate Lens) pro objektivy. Výstupky na konci destičky zabraňují otáčení, destička je vhodná pro upnutí objektivů Nikon a Canon 70-200. Destička odpovídá mezinárodnímu standardu Arca-swiss QR. Ideální pro 300mm f/2,8 objektiv, také pro 400 a 500 mm.

Typ destičky: PL100
Rozměr: D100 x Š38 x V12 mm
Závit upínacího šroubu: 1/4"

  1. Vynikající kvalita dovezené z hliníkové slitiny, který vyniká nízkou hmotností s velmi vysokou pevností.
  2. Pokročilé CNC (Computerized Numeric Control/počítačem řízené) obráběcí stroje poskytují prvotřídní stupeň výrobního zpracování s perfektní přesností výroby, rychloupínací destička vám tak bude dlouhá léta perfektně sedět ve vaší fotohlavě.
  3. Povrchová úprava hliníku tvrdým eloxem zajišťuje mnoho let provozu bez koroze a otěruodolnost při provozu.
  4. Šroubové upnutí zabraňující samovolné vypadnutí zajišťovacího šroubu při odmontované destičce odpovídají mezinárodním normám výrobců Arca-swiss QR rychloupínacích destiček (Acratech, Kirk, RRS, Wimberley a další).
  5. Každá QR rychloupínací destička je vybavena šroubem z vysokopevnostní nerezové oceli, která je 30% pevnější než běžná ocel a umožňuje tak pevnější upnutí a lepší oporu fotoaparátu.
  6. Každá QR rychloupínací destička obsahuje odpovídající imbusový klíč, takže destičku můžete namontovat a bezpečně ihned po vybalení z krabice.
  7. Special protiskluzové gumové podložky zvyšují přilnavost mezi plochou rychloupínací destičky a připojeným příslušenstvím a zabezpečují tak i ochránu před poškozením při montáži.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: