Benro FGP28C

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 20
 

Karbonový 4sekční  stativ nové řady Benro FGP Go Plus Travel s možností vyosení středového sloupku, funkcí monopodu a reverzním skládáním. Ideální a všestraný  stativ pro fajnšmekry, milovníky makra ale i pro běžné použití.

 • Výklopný středový sloupek
 • Nosnost: 14 kg
 • Maximální výška: 165,5 cm
 • Minimální výška: 39 cm
 • Transportní délka: 49,5 cm
 • Počet sekcí nohy: 4
 • Hmotnost: 1,62 kg
 • Možná konverze nohy na monopod
 • Gumové a ocelové hroty nohou
 • Transportní obal součástí
 •  
Dostupnost Na dotaz
10 290 Kč    
Kód produktu 786355
Kategorie GoPlus série
Záruka 5 let
 

Stativy Benro FGP Go Plus Travel je nová řada kompaktních stativů s možností vyosení středového sloupku, vytvoření z jedné nohy tripodu monopod a s reverzním (obráceným) skládáním, což má za výsledek minimální transportní rozměry. Nohy stativu jsou vyrobeny z karbonu a komponenty stativu z hořčíkové slitiny, celková hmotnost stativu je tak k poměru nosnosti vynikající.
Inovativní a nenásilný design v modro černé kombinaci, jsou hlavními poznávacími prvky nové řady stativů Benro FGP.

Odjímatelný středový sloupek s možností vyosení a nastavení v libovolném úhlu je hlavní předností oproti konkurenčním výrobkům, kteří umožňují vyosení středového sloupku pouze pod úhlem 90°. Se stativem Benro FGP se tak dostanete až k zemi, což přivítají zejména fotografové makra či milovníci fotografování z podhledu. Středový sloupek lze i otočit o 180° a fotoaparát tak přetočit hlavou dolů mezi nohy stativu. Středový sloupek je ukončení klasickým 3/8" závitem pro připojení jakékoli hlavy a je ocejchovaný v případě potřeby co nejpřesnějšího nastavení.

Transportní výška stativu je díky reverznímu skládání jen 49,5 cm. Nohy stativu se přetočí směrem k vysunutému středovému sloupku, který obepínají včetně hlavy. Transportní délka stativu tak odpovídá cca délce složené nohy stativu.

Nohy stativu jsou vyrobeny z karbonu a disponují prachotěsným, voděodolným a bezúdržbovým otočným zamykáním Twist.   Nohy jsou nastavitelné ve třech úhlech, díky této vlastnosti se můžete se stativem přiblížit co nejníže k zemi. Pěnovou rukojetí opatřená noha stativu je výborná při chladném počasí, ruka fotografa tak zbytečně od nošeného stativu nepromrzne. Koncovky nohou stativu jsou gumové a jsou zaměnitelné za kovové hroty, jenž jsou součástí balení. Kovové hroty jsou ideální při používání stativu na nezpevněných površích. 

Modrým proužkem označená noha stativu je určena k demontáži a společně v kombinaci se středovým sloupkem vytvoříte snadno a rychle monopod, který se hodí v místech, kde stativ nelze použít nebo při práci s těžkými teleobjektivy.

Základna stativu jenž je vyrobena z hořčíkové slitiny je vybavena vodováhou a stupnicí označující úhly jenž je vhodná zejména při panoramatické fotografii. Závit 3/8" z boku základny je vhodný k uchycení příslušenství jako je monitor, externí mikrofon, světlo apod.

Součástí balení stativu je polstrovaná, zipem uzavíratelná brašna s ramenním popruhem. Brašna má z jedné strany dvě uzavíratelné kapsy pro drobné příslušenství jako jsou hroty, náhradní rychloupínací destička apod. Pro snadné a rychlé nošení je v balení také měkké pouzdro se zdrhovadlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: