Benro FTA28CC

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 18
 
Benro TRAVEL ANGEL stativ z uhlíkového kompozitu série 2 s 4-sekčními nohami.
Dostupnost Na dotaz
8 490 Kč    
Kód produktu 784874
Kategorie Travel Angel Carbon
Záruka 5 let
 

Benro stativy série TRAVEL ANGEL jsou nejkompaktnější cestovní stativy které Benro nabízí. Lehký stativ z 9 vrstvého karbonu, reverzním skládáním a Twist zámky poskytuje nekompromisní výkon.
Stativy této série jsou určeny pro fotografy, kteří tráví většinu času na cestách a požadují maximálně stabilní stativ při zachování kompaktních rozměrů a nízké hmotnosti.

Karbonové stativy série Travel Angel jsou vyrobeny z devíti vrstev uhlíkových vláken. Devět vrstev poskytuje potřebnou tuhost stativu při zachování min. hmotnosti stativu.

Transportní výška stativu je díky reverznímu skládání jen 49 cm. Nohy stativu se přetočí směrem k vysunutému středovému sloupku, který obepínají včetně hlavy. Transportní délka stativu tak odpovídá cca délce složené nohy stativu.

U vybraných modelů stativů řady Travel Angel je možné sejmout jednu nohu stativu a použít ji jako monopod. Noha stativu jenž umožňuje tuto funkci je označena modrým proužkem u základny stativu.

Jednoduché a spolehlivé otočné Twist zámky nohou umožňují rychlé a přesné nastavení výšky stativu.

Gumové patky nohou stativu jsou zaměnitelné za kovové hroty, tak aby bylo možné stativ použít i na tvrdých površích jako je led či měkkých jako je koberec či na travnaté ploše, (kovové hroty jsou součástí stativu).

Středový sloupek je vybaven háčkem na který lze zavěsit závaží (fotografický batoh, brašnu, PET lahev s pitím apod.). Přidáním zátěže na středový sloupek zvýšíte stabilitu stativu a lze jej tak použít i při horších povětrnostních podmínkách.

Středový sloupek je zaměnitelný za kratší, jenž je součástí balení. Díky záměně středového sloupku a možnosti změny úhlu nohou stativu ve třech krocích docílíte min, výšky stativu okolo 20cm.

Základna stativu je vyrobena z magnézia, v základně je umístěna vodováha a ze strany základny je očko pro přichycení popruhu, který naleznete v balení. Základna středového sloupku pro uchycení hlavy je zakončena šrouben s 3/8" závitem, na základnu tak lze připevnit jakoukoli hlavu, slider, jeřáb či příslušenstv s tímto závitem. Základna stativu umožňuje nastavení nohou ve třech úhlech, tím lze stativ používat úplně u zěmě, nebo ve svahu.

Stativy jsou dodávány včetně transportního polstrovaného pouzdra a měkkého vaku. Pouzdro má z jedné strany zipem uzavíratelné kapsy z nichž jedna slouží pro uložení hrotů a krátkého středového sloupku, druhá z kapes slouží pro uložení osobních věcí či jiného drobného příslušenství.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: