Benro G2

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 5
 

Vlajková loď mezi kulovými hlavami. Vyžadujete-li extrémní nosnost a kompaktnost při nejvyšší nárocích na funkčnost je nízkoprofilová kulová hlava Benro řady G jedinou správnou volbou.

  • Nosnost: 14 kg
  • Výška: 88 mm
  • Hmotnost: 530 g
  • Kompatibilní s Arca-Swiss
  • Samostatný zámek panorámování
  • Kontrola tření
Dostupnost Na dotaz
4 990 Kč    
Kód produktu 230265
Kategorie G série kulové
Záruka 5 let
 

Profesionální kulové hlavy série "G" se vyznačují svým nízkým profilem, možností nastavení tření chodu a vysokou maximální nosností hlavy. Hlavy jsou vyrobeny ze slitiny hořčíku, jsou chemicky eloxovány a ve vysokých teplotách upravovány práškovou barvou. Nové série Benro G jsou v kombinaci s modrým leštěným kulovým čepem a černou matnou barvou základny kulového čepu jsou designově velmi povedené a líbivé.

Low profile - nízký profil hlavy umožňuje vyšší zatížení hlavy a nabízí velmi přijatelné rozměry, který ocení každý fotograf.

Friction control - na hlavním aretačním ovladač hlavy je integrovaný ovladač pro nastavení tření hlavy. Funkce umožňuj nastavení tření při uvolněné poloze hlavy, což napomáhá při manipulaci s delšími a těžšími objektivy.

Pan lock - samostatný ovladač pro horizontální rovinu společně s cejchováním po 5° jsou nedílní pomocníci při pořizování panoramatických fotografií.

P&T safety system - bezpečnostní zámek Pull & Twist na ovladači pro aretaci rychloupínací destičky zabraňuje nechtěnému vypadnutí destičky ze základny hlavy. I při nedostatečném uchycení destičky v základně hlavy, nehrozí její vysmeknutí.

Hlava je kompatibilní s celosvětovým systémem Arca-Swiss, tak jak je to u Benro hlav běžné. Na horní straně základny hlavy je vodováha pro nastavení přesné roviny při fotografování.
Výřez na straně hlavy slouží k rychlému nastavení hlavy o 90° pro fotografování na výšku.
Aretační ovladače hlavy jsou pogumované a jejich čtvercový tvar působí designově velmi povedeně. Při dotahování ovladače nabízejí dostatečnou oporu pro prst, který tak nemá tendenci sklouzávat.

Obsah balení kulové hlavy Benro G2

  • Kulová hlava Benro G2
  • Rychloupínací destička Benro PU60
Nosnost 14 kg
Průměr kule 44 mm
Hmotnost 530 g
Rychloupínací destička Ano/ArcaSwiss
Samostatné zajištění panorámování Ano
Panoramatický rozsah 360°
Stativový závit 3/8"-16
Výška hlavy 88 mm
Průměr základny 58 mm
Nastavitelný odpor kulové hlavy Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: