Benro GH1P Magnesium

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Profesionální Gimbal hlava pro nejnáročnější použití.

  • Nosnost: 12 kg
  • Výška: 19,2 cm
  • Hmotnost: 710 g
  • Kompatibilní se systémem Arca-Swiss
  • Vertikální a panoramatická stupnice
  • Samostatné zamykání panoramatické polohy
Dostupnost Na dotaz
6 490 Kč    
Kód produktu 230181
Kategorie GH Gimbal série
Záruka 5 let
 

Jestliže fotografujete sport nebo letící ptáky obzvlášť s teleobjektivy 300/2,8 nebo delšími, cítíte, že vaše fotografická sestava je příliš těžká a při manipulaci na stativu je velmi nevyvážená. Pokud používáte fluidní hlavu pro takto těžké objektivy, zvláště pak nastavujete-li úhel záběru, cítíte že hlava není stabilní díky nerovnováze těžiště težké soustavy.

Řešení výše uvedených problémů je jednoduché a jmenuje se Gimbal. Tato hlava je speciálně vyrobena pro sportovní fotografy a fotografy přírody, zejména ptáků. Gimbal hlavy jsou vyrobeny jen z nejkvalitnějších materiálů, manipulace s těmito hlavami je velice snadná a je možno nastavit vyvážení soustavy, jak je potřeba a pohyb i těžké fotografické sestavy je tak plynulý a velice rychlý. Bezpečnostní zámek ochrání vaší výbavu před náhodným vysunutím rychloupínací destičky z lože zámku. Tyto hlavy jsou vynikající pomocí pro každého akčního fotografa a pro fotografy ptáků.

Benro GH1P

Benro GH1P pogumovánoGH1P poskytuje perfektní podporu pro těžké teleobjektivy, kterými můžete rotovat kolem své osy a volně je naklápět nahoru a dolů. Vzhledem k tomu, že celá sestava fotoaparátu a objektivu je v přesném těžišti, je manipulace s nimi velice snadná.
Gimbal hlava je kompatibilní s Arca-Swiss QR systémem (Benro PL a PU destičky).

 

 

 

 

 

Ovládání sklonu

Benro GH1P Ovládání sklonuS hlavou Gimbal GH1P dosáhnete extrémního sklonu vyklopení jednoduše, rychle a především přesně. Zajištovacím kolíkem můžete zaaretovat v požadované poloze.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogumované knoflíky aretace sklonu a panorámování
Benro GH1P Pogumovaný knoflíky aretace sklonuPogumované knoflíky aretace sklonu a panoramování doplňuje celkový dojem z příjemného ovládáni Gimbal hlavy

 

 

 

 

 

 

Rychloupínací destička

Benro GH1P Rychloupínací destičkaRychloupínací destička kompatibilní s univerzálním systémem Arca-Swiss QR s nově navrženým bezpečnostním zámkem, který drží pevně rychloupínací destičku i při povoleném zámku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prodloužená vodící drážka a bezpečnostní zarážka
Prodloužená vodící drážka prodlužuje dráhu pro přesné nastavení fotoaparátu do jeho těžiště. Bezpečnostní zarážka je prevencí proti zničení fotoaparátu.

 

 

 

Benro GH1P Variabilita hlavy Gimbal

Variabilita hlavy Gimbal GHA
Pro uchycení hlavy Gimbal GHA můžete použít libovolnou hlavu se systémem rychloupínacích destiček Arca-Swiss.

Benrp GH3_2

360 stupňový panning/panorámování
Snadné pořízení panoramatických fotografií díky stupnici na hlavě.

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: