Benro GH5C

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Kompozitová gimbal hlava s nosností 25 kg při hmotnosti 1.080 g! Hlava ideální pro fotografování divoké přírody, ptáků, sportu nebo fotografování letadel. Díky rychloupínací destičce se standardem Arca s vertikální stupnici a 360° panoramatické škále je tato hlava navržena pro snadné ovládání, flexibilitu a ovládání při co nejmenší možné hmotnosti.

Dostupnost Na dotaz
12 590 Kč
Kód produktu 789982
Kategorie GH Gimbal série
Záruka 5 let
Položka byla vyprodána...
 

Jestliže fotografujete sport nebo letící ptáky obzvlášť s teleobjektivy 300/2,8 nebo delšími, cítíte, že vaše fotografická sestava je příliš těžká a při manipulaci na stativu je velmi nevyvážená. Pokud používáte fluidní hlavu pro takto těžké objektivy, zvláště pak nastavujete-li úhel záběru, cítíte že hlava není stabilní díky nerovnováze těžiště težké soustavy.

Řešení výše uvedených problémů je jednoduché a jmenuje se Gimbal. Tato hlava je speciálně vyrobena pro sportovní fotografy a fotografy přírody, zejména ptáků. Gimbal hlavy jsou vyrobeny jen z nejkvalitnějších materiálů, manipulace s těmito hlavami je velice snadná a je možno nastavit vyvážení soustavy, jak je potřeba a pohyb i těžké fotografické sestavy je tak plynulý a velice rychlý. Bezpečnostní zámek ochrání vaší výbavu před náhodným vysunutím rychloupínací destičky z lože zámku. Tyto hlavy jsou vynikající pomocí pro každého akčního fotografa a pro fotografy ptáků.

Benro GH5C

Hlava GH5C poskytuje perfektní podporu pro těžké teleobjektivy se kterými můžete rotovat kolem své osy a volně je naklápět. Vzhledem k tomu, že lze celou sestavu fotoaparátu a objektivu nastavit do přesného těžiště, je manipulace s velkým teleobjektivem velice snadná. Navíc je hlavní rameno z kompozitní uhlíkové konstrukce, která dodává hlavě extrémní pevnost při nižší hmotnosti.
Gimbal hlava GH5C je kompatibilní s Arca-Swiss QR systémem (Benro PL a PU destičkami).

Ovládání sklonu
S hlavou Gimbal GH5C dosáhnete extrémního sklonu vyklopení jednoduše, rychle a především přesně.

Pogumovaný knoflíky aretace sklonu a panorámování
Pogumovaný knoflíky aretace sklonu a panortamování doplňuje celkový dojem z příjemného ovládáni Gimbal hlavy

Rychloupínací destička a prodloužená vodící drážka
Rychloupínací destička kompatibilní s univerzálním systémem Arca-Swiss QR.

Prodloužená vodící drážka a bezpečnostní zarážka
Prodloužená vodící drážka prodlužuje dráhu pro přesné nastavení fotoaparátu do jeho těžiště. Bezpečnostní zarážka je prevencí proti zničení fotoaparátu.

Variabilita hlavy Gimbal GH5C
Pro uchycení hlavy Gimbal GH5C můžete použít libovolnou hlavu se systémem rychloupínacích destiček Arca-Swiss.

Normalizovaný závit 3/8"
Díky normalizovanému závitu připevníte Gimbal hlavu na téměř všechny dostupné stativy

360 stupňový panning/panorámování
Snadné pořízení panoramatických fotografií díky stupnici na hlavě.

Rozměry GH5C: 255x100x245mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: