Benro MMA38C

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 
  • Karbonové konstrukce s 4 sekcemi
  • Max. výška: 158,5 cm 
  • Transportní výška: 54,5 cm
  • Hmotnost: 580 g
  • Nosnost: 18 kg
Dostupnost Na dotaz
3 190 Kč
Kód produktu 784889
Kategorie Monopody
Záruka 5 let
Položka byla vyprodána...
 

Ať už fotografujete s dlouhým a těžkým teleobjektivem ve špatných podmínkách, nebo potřebujete stabilní oporu pro vášobjektiv, monopod je univerzálním pomocníkem pro každého fotografa.
Benro MMA38C je klasický karbonový monopod čistého designu, skládající se ze 4 sekcí.
Transportní výška monopodu je pouhých 54,5cm a při své nízké hmotnosti 580g můžete tento monopod zatížit až 18kg. Maximální pracovní výška je cca 160cm, po nasazení hlavy a fotoaparátu se dostanete na výšku okolo 180cm ve výšce očí, monopod je tak vhodný i pro vzrostlejší jedince.
Pro monopody jsou vhodné kulové či, dvoucestné hlavy, čímž si usnadníte manipulaci s aparátem.
Twist aretace sekcí monopodu je velmi rychlá a přesná, během okamžiku nastavíte monopod do požadované výšky.
Pro bezpečné držení je monopod opatřen pěnovým gripem. Grip také výborně izoluje a v zimním období tak nehrozí prochladnutí ruky od hliníku monopodu. Pro vyšší bezpečnost je monopod vybaven zápěstním poutkem, zabraňující pádu při nechtěném vysmeknutí.
Gumová patka dole na monopodu minimalizuje zabořování se v měkčím terénu. Patku lze vyjmout a nahradit ji volitelnou základnou Benro VT1.
Karbonový monopod proti hliníkovému nabízí při nižší hmotnosti výrazně větší nosnost. Karbonové stativy jsou tak ideální pro fotografy milující cestování, přírodu, sportovní fotografii... zkrátka pro ty, kteří řeší každý gram výbavy a požadují vysokou nosnost a vynikající torzní tuhost. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: