Benro MoveOver12, 900mm

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 18
 
Slider pro profesionální využití s dvojitou kompozitovou kolejí o průměru 22mm s délkou 900mm splňuje ty nejnáročnější požadavky kameramanů.
Dostupnost Na dotaz
25 390 Kč    
Kód produktu 784989
Kategorie Slidery a pohony
Záruka 5 let
 

Benro MoveOver12 je profesionální přenosný slider, který umožňuje dosáhnout pohyblivých záběrů v délce až 900 mm. Slider lze zatížit max. 12 kg, základna slideru klouže po dvou karbonových kolejnicích o průměru 22 mm. Pro co nejplynulejší a nejtišší pohyb je slider ovládán setrvačníkem a ozubeným řemenem. Tento slider lze osadit i motorovým pohonem Benro MCA01.

Slider lze připevnit na jakýkoli stativ s 1/4" či 3/8" závitem, to umožňují tři upevňovací desky na spodní straně slideru, v každé desce je několik otvorů s těmito závity.
Nastavitelné nohy slideru v různých úhlech umožňují používat slider i bez stativů, max. výška slideru od země je ca 14 cm, min. pracovní výška po sejmutí nastavitelných nohou je ca. 6 cm.
Boční strany slideru jsou vybaveny závity 1/4" a 3/8" pro přichycení libovolného příslušenství.
Robustní základny slideru je vybavena vodováhou pro přesné nastavení roviny a 3/8" závitem pro přichycení videohlavy, gumové dorazy na stranách základny minimalizují případné otřesy a zvuky při dojezdech. Základnu lze zaaretovat v libovolném místě pojezdu, dopínání řemenu a nastavení ložisek je možné ze strany a ze spodní části základny. Slider je dodávám v luxusní brašně pro max. ochranu při transportu.

Hlavní přednosti slideru:

Kolejnice z uhlíkových vláken - slider je vyroben ze 100mm dlouhých uhlíkových trubek o průměru 22 mm
Setrvačník a řemen - plynulý a tichý chod díky přesnému ovládání setrvačníku a ozubenému řemenu
4 ložiskový - základna slideru se pohybuje po kolejnicích díky 4 velmi tichým ložiskům
Variabilita upevnění - díky třem montážním deskám na spodní straně slideru je možné jej upevnit na jakýkoli stativ s 1/4" a 3/8" závitem
Nosnost až 12 kg - slidery je vhodný i pro těžší fotoaparáty a kamery
Možnost připevnění příslušenství - boční strany slideru jsou vybaveny 5/8" závity pro možné připevnění libovolného příslušenství
Nastavitelné nohy slideru - umožňují použití slideru v térénu, či nerovném povrchu, gumové nastavitelné patky nohou napomáhají k dokonalému postavení slideru
Pevné polstrované pouzdro pro bezpečný transport slideru

Technická specifikace:

Délka pojezdu: 900 mm
Hmotnost: 4,5 kg
Nosnost: 12 kg

 

Představení Benro MoveOver12


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: