Benro MoveUp4, 4kg

 
Tip Doprava zdarma Efekt lupa
 • 1 z 7
 

Rameno určené především pro kamerové zdvihy a sledování vertikálního pohybu s dosahem 183 cm s pouzdrem pro uskladnění ramena a dalšího doprovodného příslušenství.

 • Nosnost 4 kg
 • Skládací konstrukce
 • Příslušenství
 • Zajímavý vertikální dosah
Dostupnost Na dotaz
16 890 Kč    
Kód produktu 785007
Kategorie Kamerové jeřáby
Záruka 5 let
 

MoveUp4 Travel 6' jeřáb s měkkým pouzdrem je kompaktní cestovní výložník, který je vhodný pro kamery a VDSLR do 4 kg. Rameno lze složit do malého, skladného balení (69 cm), což je ideální pro filmaře, kteří potřebují skladné zařízení. Kompaktní design ramena je vhodný ve spojení s menšími stativy a lehkými fotoaparáty. Závitové upevňovací body umožňují připojit rameno monitoru pro kontrolu záběru. S vertikálním dosahem 183 cm (6 stop) může MoveUp4 Travel Jib dosáhnout rozsáhlých pohledů pro zajímavé filmové záběry.

Ramena se při natáčení používají na kamerové zdvihy, které patří mezi základní pohyby natáčené zcény, využívané pro zdůraznění detailu a pod. Využití najde i při specifických fotografiických scénách z nadhledu.

Obsah balení jeřábu Benro MoveUp4 set

 • Rameno Benro MoveUp4, 4kg
 • Transportní obal

Popis jeřábu Benro MoveUp4, 4kg

Benro A04J18, kamerový jeřáb rozložený na stativu

Rameno je možné umístit na lehké stativy, pro větší stabilitu je možné sestavu zatížit přes zatěžovací hák stativu. Rameno najde uplatnění především při zdvihu kamery, švenování zpravidla vzdálenějších objektů a nebo sledování pohybu v různých výškách tzv. panorámování.

 

Benro A04J18, středový kloub

 Kloub ramene je kvalitně zpracovaný a chod vertikálního pohybu i panning je velmi hladký.

 

Benro A04J18, vyvažovací závaží

Kamera s objektivem je vyvažována protilehlým závažím (není součástí balení), jako závaží je možné použít standardní kotouče z ručních činek. K zatěžování je možné využít i brašnu, kterou lze pověsit na hák (částečně viditelný vlevo od závaží)

 

 Benro A04J18, základna s fotoaparátem

 Nastavitelný paralelogram zajišťuje stále stejnou rovinu vedené kamery nebo fotoaparátu.Na základnu ramene je možné fotoaparát upevnit přímo nebo je možné využít rychloupínací základny, která urychlí práci při montáži a demontáži ramene s příslušenstvím.

 

 Benro A04J18, složený kamerový jeřáb

 Rameno je velmi skladné a lze jej složit na délku 69cm, což velmi usnadňuje transport.

 

Benro MoveUp4, Možnost připojení příslušenství
I toto rameno z nejnižší řady umožňuje stejné rozšíření na jaké jsou zvyklé profesionálové z nejvyšších řad.

Podobné produkty

 • Benro MoveUp4 set Tip Doprava zdarma Kód: 785008
  Benro MoveUp4 set
  Na dotaz Záruka: 5 let

  MoveUp4 set je kompaktní cestovní set pro kamery a DSLR do 4 kg obsahující video stativ A373FB, video hlavu S7 a praktický transportní obal.

  • Velmi kompaktní skládací konstrukce
  • Nosnost 4 kg.
  • Příslušenství
  • Zajímavý vertikální dosah
  • V setu se stativem Benro A373FB a video hlavou S7

  32 090 Kč
Vertikální zdvih 1,83 m
Maximální zatížení 4 kg
Maximální výška 185 cm
Délka složeného ramena 69 cm
Hmotnost 3,1 kg

Krátké představení Benro MoveUp4


Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
V Avatar autora Rameno 10.11.2015 21:34
Po té co jsem laboroval s levnějšími jeřáby jsem a byl zklamán s kvalitou a nedostatečnou vybaveností. Tak jsem se rozhodl zkousnout o něco dražší Benro a nelituji. Rameno je lehké, po složení skladné a opravdu dobře zpracované. Když vezmu v úvahu, že je součástí velmi kvalitní pevný obal na další příslušenství jako je stativ, závaží a další blbůstky, tak je tohle rameno prakticky levnější než kšunty co jsem si z úsporných důvodů koupil dříve. To ale v popisu bohužel nebylo uvedené, tak to prosím doplňte.
Odpovědět