Benro MSDPL46C SUPADUPA

 
Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 21
 
Dostupnost Na dotaz
5 490 Kč    
Kód produktu 798811
Kategorie SupaDupa série
Záruka 5 let
 
  • Nosnost: 32 kg
  • Maximální výška: 158 cm
  • Uzavřená délka: 48,5 cm
  • Počet segmentů nohou: 6
  • Hmotnost: 0,9 kg
  • Konstrukce z uhlíkových vláken

MSDPL46C SupaDupa kompozitový monopod z uhlíkového vlákna s nivelační hlavou je univerzální a velmi skladný monopod, který je skvělý na cestách, využití najdete při fotografování sportu a fotografování divoké zvěře. S maximální výškou 158 cm je tento monopod vážící necelý kilogram snadno složitelný i s hlavou na 48,5 cm délky, je tedy dostatečně malý na to, aby se vešel do batohu nebo velké brašny na fotoaparát. Šest segmentů nohou se otevírá rychle a snadno pomocí uzávěrů twist-lock a horní kloub je vybaven uvolněním flip-lock pro rychlé nastavení výšky přímo při fotografování.

Monopod MSDPL46C SupaDupa je vybaven vestavěnou nivelační základnou s náklonem +/- 20° a rotací o 360° s rychloupínací destičkou kompatibilní s typem Arca. Je vybaven stupnicí pro přesné sledování objektů a precizně vyrovnané snímky ve spojení se zabudovanou libelou. Nadměrně velký ergonomický knoflík pro rychlé uvolnění obsahuje ochrannou funkci, která zabrání nechtěnému sklouznutí rychloupínacví destičky. Základna je vybavena stupnicí pro přesné ustavení fotoaparátu s ohledem například na nodální bod.

Zámek Twist na Benro MSDPL46C SUPADUPAKombinované zámky Twist a Flip jsou využity tak, aby z každého systému bylo použito to nejlepší. Spodní zámky TWIST, kterým můžete dle vaší potřeby dávkovat sílu utažení, se také snadno čistí, což oceníte po fotografování v blátě, písku. Horní zámek FLIP je ale snadno obsluhovatelný jednou rukou, proto se hodí jako nejvyšší finální zámek pro přesné ustavení výšky.

Průměry nohou: 36,2 mm maximální / 25,5 mm minimální
Nosnost: 32 kg
Maximální pracovní výška: 158 cm
Transportní délka: 48,5 cm
Počet sekcí nohou: 6
Závit základny: 1/4″-20
Závit rachloupínací destičky: 1/4″-20
Náklon základny: 0° až +20°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: