Benro Polaris elektrická stativová hlava

 
  • 1 z 6
 
  • Motorizovaná hlava ovládaná aplikací mobilního telefonu
  • Precizní v nastavení
  • Programování pohybů
  • Možnost nastavení focus stacking a time-lapse
Dostupnost Na dotaz
21 990 Kč
Kód produktu 798605
Kategorie Fotohlavy
Položka byla vyprodána...
 

Benro Polaris, Remote Shooting

 

Dálkové fotografování - odkudkoliv

Jako první elektricky ovládaná stativová hlava na světě s ovladačem pomocí rozhraní fotoaparátu umožňuje Polaris precizní dálkové ovládání, ať už upravujete kompozici fotografie nebo programujete hlavici a fotoaparát s nasměrováním tak, aby pořídily sérii fotografií a vytvořily tak timelapse pohybu ve vysokém rozlišení. Hlava podporuje WiFi nebo mobilní připojení, takže je vidíte v náhledu, můžete si je prohlížet a stahovat soubory rychle a odkudkoli.

 

Benro Polaris, Easily Capture the Best MomentsSnadno zachyťte ty nejlepší okamžiky

Intuitivní systém programování pohybu pomocí elektromotoru ovládaný aplikací v telefonu vám umožňuje přizpůsobit si vlastní plán nebo rutinu fotografování. Jednoduše vytvořte kompozici snímku úpravou úhlu sklonu a panorámování, poté zkontrolujte a zadejte parametry citlivosti ISO, clonu, čas závěrky a další.

Pak následuje čas pro práci Polaris, který se postará se o fotografování na profesionální úrovni, aniž byste museli hlídat kdy exponovat. Polaris je navíc tak chytrý, že analyzuje vaše snímky a automaticky nastaví hodnoty expozice a zaostří detaily ve vašich výtvorech, což vám ušetří časově náročné potíže s retušováním obrázků, jako je focus stacking,a time-lapse a pod.

 Benro Polaris, Smooth & PreciseHladké a přesné

Více než jen vzdálená hlava, Polaris obsahuje vysoce přesné bezkomutátorové motory, které vám umožňují mít kontrolu nad mikroúpravami kompozice jak vertikálně tak i horizontálně.
Dokonce i nováček dokáže vyladit dokonalou kompozici úpravou hlavy pomocí aplikace nebo ručně pomocí fyzických ovladačů. Zlepšete jemné detaily na svých fotografiích a zachyťte okouzlující videa, aniž by vám chyběl jen kousek toho, co jste se snažili zachytit.

Vestavěný GPS a kompas rovněž snadno určí nebeské cesty a nastaví úhly kamery tak, aby zachytily váš dokonalý snímek hvězdné oblohy nebo se při východu nebo západu slunce vydala na dechberoucí časosběr ohromující krajiny.

 Benro Polaris, StrongSilný, jak uvnitř tak vně

Polaris je vyroben z hliníkové slitiny, která vydrží drsné pracovní prostředí. Máte špatné počasí? Díky vodotěsnému stupni ochrany IPX6 odolává Polaris vodě a prachu, i když jde o náhodné postříkání, slabý déšť nebo silnou bouři. Vaše inspirace již proto není omezena. Odolnost vůči povětrnostním vlivům umožňuje hlavě Polaris snímat každou událost, kterou chcete zachytit.

Polaris je navíc poháněn vysoce účinným napájecím systémem s nízkou spotřebou energie, zajišťující venkovní fotografování. Unikátní konstrukce šetří energii dále prodlužuje životnost baterie Polaris pro ultra dlouhé venkovní fotografování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: