Benro Polaris elektrická stativová hlava

 
  • 1 z 6
 
  • Motorizovaná hlava ovládaná pomocí aplikace v mobilním telefonu
  • Přesné nastavení
  • Programování pohybu
  • Sledování noční oblohy pomocí vestavěného GPS a kompasu
Dostupnost Na dotaz
21 990 Kč
Kód produktu 798605
Kategorie Fotohlavy
Položka byla vyprodána...
 

První elektrická stativová hlava na světě s ovladačem rozhraní fotoaparátu, vzdáleným náhledem digitální zrcadlovky a konfigurací přes WiFi / mobilní telefon

Vzdálené fotografování - odkudkoliv

Benro Polaris, Remote Shooting

Jako první elektrická stativová hlava na světě s ovladačem rozhraní fotoaparátu umožňuje Polaris dálkové přesné snímání - ať už upravujete kompozici fotografie, nebo programujete převodovanou hlavu a fotoaparát tak, aby pořídily sérii fotografií a vytvořily časosběrný snímek s vysokým rozlišením. Hlava také podporuje připojení k síti WiFi nebo mobilní síti - můžete si rychle a odkudkoli prohlédnout, zkontrolovat a stáhnout soubory. 

Benro Polaris, Easily Capture the Best MomentsSnadné zachycení nejlepších okamžiků

Intuitivní předprogramování založené na aplikaci a systému elektromotorů vám umožní přizpůsobit si vlastní plán nebo rutinu fotografování. Jednoduše komponujte záběr nastavením úhlů sklonu a natočení - poté zkontrolujte a zadejte parametry, jako je ISO, clona, závěrka a další. Poté - nechte systém Polaris, aby se postaral o vaše fotografování na profesionální úrovni, aniž byste museli byť jen stisknout spoušť. Polaris je navíc tak chytrý, že analyzuje vaše záběry a automaticky volí hodnoty expozice a doostřuje detaily ve vašich výtvorech, ušetří vás časově náročné retuše snímků, jako je skládání zaostření (focus stacking) a časosběrné snímání atd.

Hladký a přesný

Benro Polaris, Smooth & Precise Polaris je více než jen dálkově ovládaná hlava, obsahuje vysoce přesné střídavé bezkomutátorové motory, které umožňují ovládat mikroúpravy kompozice ve vertikálním i horizontálním směru. I začátečník může vyladit dokonalou kompozici nastavením hlavy prostřednictvím aplikace nebo ručně pomocí fyzických knoflíků. Zjemněte detaily na fotografiích ještě více a pořizujte úchvatná videa, aniž byste přišli o jediný stupeň toho, co jste se snažili zachytit.

Také vestavěný systém GPS a kompas dokáže snadno určit nebeské dráhy a nastavit úhly kamery tak, abyste mohli zachytit dokonalý záběr hvězdné oblohy nebo vyladit dechberoucí časosběrný snímek úchvatné krajiny při východu nebo západu slunce.

Silný, zevnitř ven

vodotěsnosti na úrovni IPX6 odolá Polaris vodě a prachuPolaris je zkonstruován tak, aby odolal drsným podmínkám venkovního natáčení, a je vyroben z hliníkové slitiny, která odolává náročným pracovním podmínkám. Máte špatné počasí? Díky vodotěsnosti na úrovni IPX6 odolá Polaris vodě a prachu, i když jde o šplouchnutí, lehký déšť nebo silnou bouřku - vaše inspirace už není omezena. Odolnost fotoaparátu Polaris vůči povětrnostním vlivům umožňuje zachytit každou událost, kterou chcete.

Kromě toho vám fotoaparát Polaris, poháněný vysoce účinným systémem napájení s nízkou spotřebou, zajistí stručné a spolehlivé fotografování v exteriéru; Jedinečná konstrukce pro úsporu energie dále prodlužuje výdrž baterie fotoaparátu Polaris pro mimořádně dlouhé fotografování v exteriéru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: