Benro PP1

 
Tip Efekt lupa
 • 1 z 16
 

Ministativ využitelný i jako grip pro vedení kamery, připevnění externích blesků apod. PocketPod unese až 1.5 kg, zatímco sám váží pouhých 160 g. Vestavěná kulová hlava tohoto stativu se šroubem 1/4"–20 má unikátní design, umožňující nastavení a zajištění polohy jediným otočením aretačního prstence.

 • Maximální zatížení: 1,5 kg
 • Pracovní výška: 13,5 cm
 • Hmotnost: 160 g
 • Vestavěná kulová hlava
 • Držák telefonu součástí s rozsahem upnutí 48-100 mm
Dostupnost Na dotaz
490 Kč    
Kód produktu 784980
Kategorie PocketPod
Záruka 2 roky
 

Miniaturní stativ POCKETPOD Benro PP1 může být použitý jako stolní stativ nebo jako ruční úchyt pro chytré telefony, kamery GoPro nebo DSLR. Je dostatečně malý, aby se vešel do kapsy. K k jeho výrobě bylo využito kvalitních plastů, celokovové kuličky a protiskluzové úpravy gumových patek. Integrovaná kulová hlava umožňuje horizontální i vertikální orientaci a pevné uchycení v jakékoliv pozici. Každá z nohou disponuje dvěma prolisy, které poskytují pohodlné a bezpečné uchycení v případě využití jako ručního držáku.

Všude s sebou

 • Lehký přenosný design
 • Použitelný jako stolní stativ nebo ruční úchyt
 • Jednoduché, bezpečné a rychlé nastavení úhlu záběru
 • Výborná stabilita s protiskluzovými patkami
 • Upínací šroub se závitem 1/4"–20  

Benro PP1 PocketPod mini stativ je vhodný pro jakýkoli kompaktní fotoaparát nebo jiného zařízení s 1/4"-20 stativovým závitem, které váží až 1,5 kg. Stativ má maximální výšku 13,5 cm a když jej složíte vytvoříte příjemný grip a tak jej lze použít i jako kapesní stabilizátor s délkou 17 cm.

Každá noha mini stativu Benro PP1 gumové nožičky pro zvětšení tření na hladkém povrchu a jeho vestavěná kulová hlavou má kruhový zámek ke fixaci kulové hlavy v nastavené poloze.

Ministativ lze použít také jako ruční stativ, vhodný pro pořizování videí či selfie. Ministativ Benro PP1 najde uplatnění u většiny uživatelů DSLR, bezzrcadlových aparátů, kompaktů a mobilních telefonů.

Benro PP1, použití

Složený stativ PP1 vytvoří ergonomický grip použitelný pro natáčení videa.

 

 

Benro PP1, kulová hlava

Kulovou hlavu zafixujete kruhovým zámkem, který zafixuje čep v nastavené poloze

 

 

Benro PP1, zadní pohled

Využití stativu nejdete nejen pro kompaktní fotoaparáty, ale s vhodným adaptérem i pro mobilní telefony. Benro PP1 je dodáván včetně držáku pro mobilní telefon, rozpětí tohoto držáku je 48-100mm. 

Hmotnost [kg] 0,160
Maximální pracovní výška [cm] 13,5
Nosnost [kg] (?) 1,5
Nosnost 1,5 kg
Maximální pracovní výška 13.5 cm
Minimální pracovní výška 13.5 cm
Transportné délka 17.6 cm
Závit pro montáž fotoaparátu 1/4"-20
Hmotnost 0,160 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: