O Benro

Společnost Guangdong Benro Image Technology Industrial Co., Ltd. byla založena v roce 1995, věnuje se především vývoji a výrobě profesionálních fotografických stativů, hlav, brašen na fotoaparáty, optických filtrů a klimatických skříní. Stávající závod o rozloze 55 000 metrů čtverečních, je velkým výrobcem v oblasti výroby profesionálních fotografických stativů.

Profesionální fotografické stativy a hlavy BENRO si oblíbila většina fotografických nadšenců. Na domácím trhu si již mnoho let udržuje první podíl na trhu. Na mezinárodním trhu má BENRO také vysokou reputaci v Evropě, Americe, Japonsku a dalších zemích, kde má založeno více než čtyřicet distributorů BENRO.

Protože se značka profesionálních fotografických stativů a hlav BENRO stala hlavní volbou pro mezinárodní trh, v roce 2007 se společnost BENRO začala zabývat diverzifikací značky a začala se angažovat v oblasti profesionálních brašen pro fotoaparáty a stala se známou na mezinárodním trhu.

Od roku 1995 společnost BENRO opakovaně získala ocenění "slavná ochranná známka Guangdong", "daňoví poplatníci třídy A", domácí profesionální fotografická mediální ocenění "nejoblíbenější značka fotografie (profesionální stativy a hlavy)", "oblíbená značka stativů net friend", "ocenění za nejvlivnější obrazový produkt", "výroční cena za nejlepší výkon", "výroční cena za technologickou inovaci", "výroční cena", "Industrial Design Award", "Products Recommended Award", "cena za vynikající přínos", Národní asociace fotografických škol udělila "cenu za zvláštní přínos pro vzdělávání v oblasti fotografie v Číně", BENRO Quicken 400N získal ocenění za nejlepší populární produkty v roce 2010. Batoh Beyond B300N získal ocenění Fashion star a cenu Editor's Choice Award od www.zcom.com. Ve stejném roce batoh BENRO řady Beyond B300N a stativ Travel Angel Series A-1691EX + B-0 získaly ocenění Russian Consumer Electronics & Photo Expo-2011 product award. V zámoří nejvyšší autorita DIGITAL CAMERA image srovnání produktů BENRO stativy a hlavy ocenila zlatou a stříbrnou medailí. V roce 2012 získal stativ BENRO ocenění Photography tripod podle www.fengniao.com, získal výroční ocenění doporučeného vybavení "Nejlepší stativ" a "Nejlepší stativ" podle www.xitek.com.

BENRO se neustále zlepšuje a inovuje. Nové materiály, nové technologie byly vždy na špičce, trubky z uhlíkových vláken BENRO s osmi vícesměrnými kompozitními technologiemi QIHM-8X je trubka z uhlíkových vláken s nejvyšší hustotou na světě. Výrobky BENRO používají lehký, vysoce pevný, výborně tlumící materiál ze slitiny hořčíku a díky sekundárnímu zpracování povrchu rozhodně stojí za důvěru uživatele. Materiály brašny na fotoaparát nylonová příze je dovážena z Tchaj-wanu, jako např: 1050D, 420D nylon, 1680D nylon a 210D nylonový žakár, s odolností proti oděru, odolností proti roztržení, nepromokavostí, ochranou životního prostředí a dalšími vlastnostmi.

V současné době je v Pekingu, Šanghaji, Guangzhou, Shenzhenu, Chengdu, Harbinu, Xi 'anu, Wuhanu zřízena předváděcí místnost a servisní služba, 5 let bezplatná záruka zajišťuje zákazníkům zaručenou kvalitu práce a servisu na výrobky BENRO.

Společnost BENRO se zavazuje k ekologicky šetrným výrobkům, aby snížila dopad na životní prostředí, od ekologického materiálu z hořčíkové slitiny, přírodního kaučuku až po hotové obaly,

Poslání společnosti BENRO je jednoduché: 100% profesionální výrobky se zárukou pro profesionální fotografy na celém světě. Společnost BENRO se bude držet snahy o nízkou hmotnost, vysokou pevnost, vynikající funkčnost a dokonalou koncepci poprodejních služeb, aby vyhověla potřebám profesionálních fotografů a neustále se snažila.

Kontakty

Důležité kontakty Fakturační adresa a sídlo internetového obchodu (provozovna) Fotoobchod, s.r.o.,...

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem