O společnosti

Společnost BENRO Precision Industry (Zhongshan) Co., Ltd byla založena v roce 1995 a věnuje se především vývoji a výrobě profesionální fotografické techniky, stativů, stativových hlav, fotografických brašen, špičkových fotografických filtrů a speciálních suchých skříní pro nejbezpečnější možné uložení speciální drahé fototechniky. Společnost zaujímá plochu 55.000 m2 se kterou patří mezi největší mezi výrobci stativů na světě.

Benro panorama

Profesionální fotografické stativy a hlavy BENRO jsou mezi fotografickou veřejností díky své kvalitě a síle v inovaci velmi oblíbené. Na domácím trhu již mnoho let udržuje největší podíl na trhu. Na mezinárodním trhu má BENRO vynikající pověst v Evropě, Americe, Japonsku a v dalších zemích s podporou více než čtyřiceti distributorů BENRO.

Po úspěších, které do roku 2002 společnost zaznamenala se rozhodla spojit výbornou kvalitu s jednou značkou, tou se stalo označení Benro. Společnost Benro po té akcelerovala svůj úspěch v produktových řadách profesionálních stativů a hlav. Obrovské investice do nejnovějších strojů a nástrojů, potřebných pro přesné obrábění a v neposlední řadě do vysoce kvalifikovaného personálu se společnosti Benro investice násobně vrací. Tyto úspěchy měly za následek prosazení se na náročných evropských a amerických trzích. Vzhledem k úspěchu s kvalitními stativy a hlavami se společnost BENRO v roce 2007 rozhodla své podnikatelské aktivity diverzifikovat a úspěšně investovala do vývoje a výroby fotografických brašena batohů, kterými se rychle proslavila v mezinárodním měřítku.

V roce 2008 společnost Benro vybudovala továrnu o rozloze 65.000 m2 z něhož pouze 35.000 m2 tvoří plocha vlastní výroby. Kdo má rád přirovnání znamená to 6 fotbalových hřišť strojů a zařízení potřebných k výrobě rozličných dílů pro stativy Benro.

Od roku 1995 získává společnost BENRO opakovaně desítky ocenění na domácích a mezinárodních půdě, které potvrzují správně nastolenou cestu investic do inovací a nových technologií. Benro se nebojí investovat úsilí ani do vývoje nových materiálů a technologií jejich zpracování, což je společnosti vynahrazováno oblíbeností mezi fotografy, kteří kladou důraz na novinky a novátorství výrobků které denně používají. Benro stojí například za vývojem materiálu s QIHM-8x osmi směrovou kompozitní technologií umějící vyrobit nejpevnější kompozitové trubky na světě. Stativy a hlavy BENRO jsou lehké, velmi pevné s vynikajícím útlumem díky slitině hořčíku, kterým rozhodně stojí uživateli za to jim důvěřovat. Materiály brašen z nejkvalitnější nylonové příze se dováží z Tchaj-wanu například nyylon 1050D, 420D, 1680D a 210D nylonový žakár s extrémní odolností proti oděru, odolnost proti roztržení a vodotěsností.

Výrobky BENRO jsou zákazníky velmi dobře přijímány i s ohledem na dlouhou životnost, za kterou si společnost stojí a poskytuje 5 let záruka na veškeré výrobky BENRO.

Benro kanceláře

Benro výroba